Tel. +48 505-692-028

Finalizacja nabycia większościowego pakietu akcji w spółce Cambridge Chocolate Technologies S.A.

Finalizacja nabycia większościowego pakietu akcji w spółce Cambridge Chocolate Technologies S.A.

Z satysfakcją informujemy, że zespół Kancelarii WW LEGAL Wądołowski i Wspólnicy pełnił funkcję doradcy prawnego w zakończonym procesie nabycia większościowego pakietu akcji w spółce publicznej Cambridge Chocolate Technologies S.A., notowanej na rynku NewConnect.

Kompleksowe doradztwo prawników Kancelarii obejmowało przygotowanie pełnej dokumentacji transakcyjnej oraz dokumentacji towarzyszącej, a także uczestnictwo w negocjacjach i wsparcie w realizacji obowiązków informacyjnych wynikających z ustawy o ofercie publicznej.

W wyniku realizacji transakcji klienci kancelarii nabyli ponad 80% akcji w kapitale zakładowym spółki Cambridge Chocolate Technologies S.A.

Pracami zespołu kierowali mec. Łukasz Wądołowski, Adwokat, Partner Zarządzający Kancelarii WW Legal oraz mec. Aleksandra Brożek, Radca Prawny.

Share on facebook
Share
Share on twitter
Tweet
Share on email
Send
O Autorze:
Oferujemy wyspecjalizowane usługi klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym w preferowanych obszarach praktyki. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę prawną spółek i przedsiębiorców z wybranych branż w indywidualnie dopasowanym modelu współpracy.

Umów spotkanie

Szukaj...