Tel. +48 505-692-028

Kancelaria WW Legal

WW Legal to kancelaria adwokatów i radców prawnych zajmująca się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych na rynku polskim i zagranicznym.

Nasi prawnicy to eksperci w swoich dziedzinach - na drodze zawodowej zdobyli unikalne doświadczenie, które pozwala im tworzyć kompleksowe rozwiązania
w obsłudze prawnej naszych Klientów.

Korzyści dla firmy

.01

Wyspecjalizowane usługi

Świadczymy usługi prawne wyłącznie w dziedzinach prawa, w których posiadamy pogłębioną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Wierzymy, że tylko dzięki specjalistycznej wiedzy i praktycznej znajomości danej branży możemy zapewnić Klientom Kancelarii usługi najwyższej jakości.

.02

Indywidualne podejście

Ustalamy formę i zasady bieżącego świadczenia usług prawnych lub strategię prowadzenia spraw spornych stosownie do oczekiwań Klienta. Umożliwiamy stałe monitorowanie postępów prac nad poszczególnymi projektami lub postępowaniami spornymi, udzielając wyczerpujących informacji.

.03

Efekt synergii

Łączymy umiejętności i doświadczenie adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Interdyscyplinarne projekty realizowane są przez zespół prawny posiadający niezbędną wiedzę i znajomość branży.

.04

Transparentne zasady współpracy

Świadczymy usługi prawne w oparciu o system wynagrodzenia abonamentowego lub jednostkowego rozliczenia zaangażowania czasowego. Przez cały okres świadczenia usługi Klient na bieżąco jest informowany o zakresie i rodzaju podejmowanych czynności w jego imieniu.

Profesjonalizm ukryty w liczbach

Przez ostatnie lata swojego istnienia kancelaria byłą wybierana jako najlepsza do analiz kontraktów oraz prowadzenia spraw czy reprezentowania klientów
z zakresu prawa korporacyjnego oraz prawa rynku kapitałowego. Właśnie w tych dziedzinach nasza wiedza i wsparcie były niezbędne, by każdy z prowadzonych projektów zakończył się sukcesem.

150+

liczba spółek prawa handlowego wśród klientów

4

prowadzone procesy wejścia na NewConnect w drodze "odwróconego przejęcia"

20+

liczba spółek w obsłudze z branży game dev i nowych technologii

22 mln+

wartość nabytych przez klientów pakietów akcji spółek giełdowych w ostatnich 12 miesiącach

40+ mln zł

środki pozyskane przez klientów kancelarii w drodze oferty publicznej akcji w ciągu ostatnich 2 lat

Nasze artykuły

Zwiększenie uprawnień rady nadzorczej
0

Zwiększenie uprawnień rady nadzorczej

Nowelizacja kodeksu spółek handlowych wprowadzająca regulacje prawa holdingowego wchodzi w życie lada dzień. Istotne zmiany...
Jak skorzystać z emisji akcji z prawem poboru
0

Jak skorzystać z emisji akcji z prawem poboru

Dziś w Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” | parkiet.com | Parkiet TV przeczytamy artykuł na...
Odpowiedzialnosc-za-wiazace-polecenia-spolki-dominujacej
0

Odpowiedzialność za wiążące polecenia spółki dominującej

Nowelizacja kodeksu spółek handlowych obejmująca przede wszystkim wprowadzenie tzw. prawa holdingowego, regulującego relacje spółek dominujących...

Umów spotkanie

Szukaj...